• Sledujte nás

Noční rozvoz

Dobrý den,
Zaujala mě vaše myšlenka nočního rozvozu,asi dokáži čímkoli přispět, garáž mám celkem moderní cca 70 m čtv.Auta samozřejmě také, mám 2 plachty 8 a 10 paletu a 2x Fiat Ducato L4 H2.V některých státech je značen L5 H2, 15 kubíků.
Zkušeností myslím mám dost,přes 10 let jsem podnikal v Rakousku v balikovce,snad všechny způsoby transportu.(linky, túry,express,.....)Poslední měsíce jsem přešel na plachty,sám jsem si je vytěžoval, zkušenosti RAAL.....atd.také mám.Posledni události nejsou pro dopravce dobré, většinu zakázek jsem měl z Německa,i úvaha o ukončení provozu se naskýtá.pošlite mi více informací, budu taky přemýšlet a rozhodnu se co dál, mám poslední dva řidiče,zůstali pouze ti dobří a věrní, i kvůli tomu ještě chci dát naděj v pokračování. Dobře už bylo....
Díky Janás Tomáš J3 group s.r.o

Komentáře

Obrázek uživatele Milan Šurina
Milan Šurina

Děkuji za Váš zájem,
dejte prosím svá vozidla a možnosti které máte sem na tento web. Zatím Vám neslibuji, že Vám dokaži zajistit plnohodnotné vytížení, ale mám základ na kterém se dá stavět. Zákazníci nám přibývají a až se začnou nabízet chytré schránky pro příjem i odesílání zásilek, tak věřím že vzniknou i nové trasy. Zatím jsou všechny mé trasy obsazené.
S pozdravem
Milan Šurina

Obrázek uživatele Tomáš Janás
Tomáš Janás

1x Renault Master 8 palet
1xRenault Master 10 palet
2x Fiat Ducato maxi-15 kubíků

V současné době pouze 2 řidiči
Možnost skladování cca 70 m čtv.
Paleťák standartní I zdvihový cca do 2m až 700 kg

Pozice Hrabětice okr.Znojmo,cca 8 km na hranice s Rakouskem.
Němčina